České tenistky se v prvním kole příštího ročníku Fed Cupu utkají se silným Německem, soupeř bude mít výhodu domácího prostředí. Rozhodl o tom dnešní los v japonském Kóbe. Hrát se bude 4. a 5. února.
Soupeř má hned dvě hráčky v elitní světové dvacítce. Žebříčkovou jedničkou německého týmu je jedenáctá hráčka aktuálního pořadí WTA Andrea Petkovicová, dvojkou pak světová šestnáctka Julia Görgesová. V týmu navíc figuruje i semifinalistka letošního Wimbledonu talentovaná Sabine Lisická.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





