Pro turisty stoupající na tatranské Solisko, nebo o pár dní později směrem na Rysy, bylo asi velkým překvapením, když potkali wimbledonskou vítězku Petru Kvitovou. Mohli si tak odnést cenný suvenýr v podobě společné fotografie.
Jednadvacetiletá tenistky se už od minulého čtvrtka připravuje na Štrbském Plese. Útěk před mediálním zájmem po wimbledonském triumfu to ale není. „Petra ten zájem zvládala, ale hodilo se to. Prostě je na soustředění v Tatrách a basta,“ prohlásil Karel Tejkal, tiskový mluvčí České sportovní, která Kvitovou zastupuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



