Wimbledonská vítězka Petra Kvitová se na čas ukryla ve Vysokých Tatrách. Na Štrbském plese polyká tréninkové dávky, aby nabrala kondici na druhou část sezony. "Posilovna, tělocvična, výběhy, nějaké výšlapy a teď i tenis," popsala program soustředění jednadvacetiletá tenistka. Včera ale jen odpočívala, protože se opět ozvalo zranění stehenního svalu, které ji trápí už od Wimbledonu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se