Wimbledonská vítězka Petra Kvitová se na čas ukryla ve Vysokých Tatrách. Na Štrbském plese polyká tréninkové dávky, aby nabrala kondici na druhou část sezony. "Posilovna, tělocvična, výběhy, nějaké výšlapy a teď i tenis," popsala program soustředění jednadvacetiletá tenistka. Včera ale jen odpočívala, protože se opět ozvalo zranění stehenního svalu, které ji trápí už od Wimbledonu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






