Edin Džeko má ze všech hráčů Manchesteru City v nové sezoně nejvíce, co dokazovat. Bosenský útočník, který úspěšně hrál několik let v Teplicích, po nepovedeném jaru nabral sebevědomí a hodlá nespokojeným fanouškům dokázat, proč za něj bohatý klub s arabskými šejky za zády v lednu zaplatil 27 milionů liber (730 milionů korun).

Po zimních přestupu z Wolfsburgu vstřelil ve čtrnácti zápasech v Premier League jen jediný gól. V pohárech se mu dařilo o něco víc, tam nastřílel čtyři branky v šesti zápasech. Jak ale napsal deník Guardian, ve většině zápasů vypadal "mimo mísu a s malým sebevědomím".

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se