Hokejisté Kladna se teď musí na trénincích snažit - na ledě je s nimi totiž i majitel klubu a také člověk, který spolurozhodne o tom, zda si příští sezonu v týmu zahrají. Od středy totiž s Kladnem trénuje i Jaromír Jágr, který se chystá na angažmá v Philadelphii.

První trénink absolvoval jen zlehka, neúčastnil se všech cvičení, po ledě jezdil jen v bundě bez výstroje. "Začátky jsou vždycky těžký. Doufám, že se to bude rychle zlepšovat, nedá se to srovnávat s posledním dnem sezony, na to jsem si už zvyknul," řekl Jágr novinářům.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se