Hokejisté Kladna se teď musí na trénincích snažit - na ledě je s nimi totiž i majitel klubu a také člověk, který spolurozhodne o tom, zda si příští sezonu v týmu zahrají. Od středy totiž s Kladnem trénuje i Jaromír Jágr, který se chystá na angažmá v Philadelphii.
První trénink absolvoval jen zlehka, neúčastnil se všech cvičení, po ledě jezdil jen v bundě bez výstroje. "Začátky jsou vždycky těžký. Doufám, že se to bude rychle zlepšovat, nedá se to srovnávat s posledním dnem sezony, na to jsem si už zvyknul," řekl Jágr novinářům.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








