„Když utkání skončí nerozhodně, budou se kopat penalty. Úspěšnější tým pak získá dva body, poraženému zůstane bod," oznámil Roman Berbr magazínu revoluční změnu, kterou před pár lety zaznamenal hokej.
"V kraji to prošlo drtivou většinou, věřím, že to bude pro všechny takhle zajímavější. Nejen pro diváky, ale i pro hráče. Aspoň se bude o čem mluvit, a ti v nejnižších soutěžích, kteří hrají fotbal hlavně kvůli žízni, budou mít větší šanci slavit v každém zápase vítězství,“ obhajuje rozhodnutí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








