„Když utkání skončí nerozhodně, budou se kopat penalty. Úspěšnější tým pak získá dva body, poraženému zůstane bod," oznámil Roman Berbr magazínu revoluční změnu, kterou před pár lety zaznamenal hokej.

"V kraji to prošlo drtivou většinou, věřím, že to bude pro všechny takhle zajímavější. Nejen pro diváky, ale i pro hráče. Aspoň se bude o čem mluvit, a ti v nejnižších soutěžích, kteří hrají fotbal hlavně kvůli žízni, budou mít větší šanci slavit v každém zápase vítězství,“ obhajuje rozhodnutí.

 

Zbývá vám ještě 40 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se