Také druhé kolo nejvyšší české fotbalové soutěže se nese v rytmu ofenzivního stylu. Diváci si i dnes přišli na své a viděli několik krásných branek. Spokojenost vládne hlavně v Příbrami, která včera otočila zápas se Žižkovem a zůstává i po druhém kole stoprocentní.

Další vrásky naopak přibyly vedení Baníku Ostrava. Slezský klub znovu hořel v obraně. Premiéru trenéra Malury na střídačce Baníku pokazila domácí Sigma Olomouc, která naprosto v poklidu dokráčela k vítězství 3:0. Na výkon z prvního kola v Plzni navázal i Liberec, který porazil Slavii 2:1. Pražané tak stejně jako Baník ve dvou kolech nezískali jediný bod.

Špatně jsou na tom i fotbalisté plzeňské Viktorky, kteří prohráli na půdě rozjetých Bohemians. V Mladé Boleslavi se rozhodlo až ve třetí minutě nastavení. Tři body vystřelil domácím nešťastným vlastním gólem Michal Kordula. S kariérou profesionální rozhodčí se loučila zkušená Dagmar Damková.

Ze zaváhání Plzně se může radovat Sparta, která se dnešním domácím vítězstvím 2:1 nad Jabloncem odpoutala svému největšímu soupeři už po druhém kole na pět bodů.

FK Dukla Praha - SK Dynamo České Budějovice 4:2 (1:1)

Dukla chtěla napravit dojem z prvního kola, ve kterém po nevýrazném výkoně bez branek remizovala s Olomoucí. Na gól sice diváci na Julisce čekali jen do čtvrté minuty, ale padl do sítě Pražanů, když se do odraženého balonu opřel Klesa.

Domácím ještě chvíli trvalo, než se probudili, ale od 17. minuty už byli lepším celkem. Berger v 23. minutě přetáhl centr na zadní tyč, kde v pádu hlavičkoval Svatonský do protipohybu brankáře. Postaral se tak o první gól Dukly po postupu do ligy a svůj premiérový zásah v nejvyšší soutěži.

Skóre se znovu změnilo po hodině hry, kdy se trefil Pázler. Budějovice se snažily srovnat, ale čtvrt hodiny před koncem znovu inkasovaly, tentorkát od Markoviče. Za minutu si ale z protiútoku Budějovice vykoledovaly penaltu, kterou proměnil Otepka. Víc už ale hosté nestihli. Naopak šest minut před koncem definitivně rozhodl Markovič.

Branky: 23. Svatonský, 60. Pázler, 77. Berger, 84. Markovič - 4. Ondrášek, 79. Otepka z pen. Rozhodčí: Bílek - Tacina, Santarius. ŽK: Gedeon, Mikula - Rýdel. Diváci: 2123.

Sestavy:

Dukla: Rada - Hašek, Mikula, Vorel, Vrzal - Podrazký (65. Malý), Gedeon, Hanousek - Berger (88. Švejdík), Markovič, Svatonský (27. Pázler). Trenér: Kozel.

Č. Budějovice: Kučera - Nitrianský, Novák, Lengyel, Pecka - Klesa (70. Benát), Rýdel, Čirkin (76. Jasanský), Otepka, Stráský - Ondrášek. Trenér: Kotrba.

Hráčům Dukly pomohla k vítězství bouřka, kterou trenér Luboš Kozel spustil v šatně o poločasové přestávce. "Nelíbilo se mi, že hráči nehráli tak, jak jsem od nich byl zvyklý z druhé ligy. Proto byla v kabině bouřka. Pomohlo to, ve druhé půli jsme byli lepší a vyhráli zaslouženě," uvedl Kozel.

Naopak radost nemohl mít trenér Českých Budějovic Jiří Kotrba, kterému se nelíbil hlavně důraz jeho hráčů při osobních soubojích. "Rozhoduje se v pokutových územích. A my jsme v nich stejně jako se Spartou propadli. Při prvním gólu Nitranský nedohrál souboj, při druhém jsme si nepohlídali odraz od tyče a třetí a čtvrtý gól, to byly znovu prohrané souboje," kritizoval Kotrba.

FK Teplice - FC Hradec Králové 0:3 (0:2)

Fotbalisté Hradce Králové si drží i po dvou ligových kolech plný bodový zisk, navíc bez inkasovaného gólu. Pomohla jim k tomu výhra 3:0 v Teplicích, kterou zařídily už během prvního poločasu góly Hochmeistera a Dvořáka.

Teplice sice většinu zápasu tlačily, ale do šancí se příliš nedostávaly. Hradeckou lekci z produktivity završil tři minuty před koncem třetím gólem ze čtyř střel na branku Poděbradský.

V 16. minutě přilétl míč na střed k Hochmeistrovi, který sice stál dobrých dvacet metrů daleko a pálil ze stoje, ale i tak trefil horní roh teplické branky naprosto přesně. Za další čtyři minuty zakončil rychlý brejk přesnou střelou z pravé strany Dvořák. Další brejk zakončil v roce 87. minutě Poděbradský.

Branky: 16. Hochmeister, 20. Dvořák, 87. Poděbradský. Rozhodčí: Hrubeš - Chytil, Peřina. ŽK: Čajič, Ljevakovič, Vachoušek, Lukáš - Poděbradský, Štěpán. Diváci: 3962.

Sestavy:

Teplice: Grigar - Matula, Smejkal, Lukáš, Rosa - Vondrášek (56. Lácha), Čajič (61. Kalivoda), Ljevakovič, Stožický - Mahmutovič, Vachoušek (80. Zoubele). Trenér: Rada.

Hradec Králové: Lindr - Pávek, Chleboun, Hochmeister - Fischer, Klapka, Janoušek, Poděbradský - Černý (67. Zelený), Štěpán (77. Rezek) - Dvořák (81. Fukal). Trenér: Kotal.

K vítězství Hradec nasměroval první gól, myslí si teplický kouč Petr Rada. "Začátek jsme chtěli hrát aktivně, kombinovat, což se sice dařilo, jenže Hochmeisterova branka nás srazila. Pak jsme chtěli hrát, tvořit, ale soupeř má, bohužel, hráče, kteří to umí potrestat," hodnotil zápas.

Naopak Hradec prožívá velmi povedený začátek sezony, ale že by měl klub bojovat o čelo tabulky, to se trenéru Václavu Kotalovi vůbec nelíbí. "Jedeme dál zápas od zápasu, pro hráče je každý takový zápas s kvalitním soupeřem jako Teplice pořád zkušenost. V podstatě máme mladý tým, většina hráčů má sotva dvacet ligových zápasů," řekl. I proto se prý v Hradci pořád upínají především k záchraně.

1.FK Příbram - FK Viktoria Žižkov 2:1

Úvod přitom na triumf Příbrami moc nevypadal. Nejprve Pražany dvakrát v šanci zastavil ofsajd a mezitím Nestorovského ránu ještě stačil Hruška vyrazit na roh. V 25. minutě už ale Středočechy stihl za nedůslednou hru gólový trest. Chvilku poté, co domácí Šlápak prováhal samostatný únik na Vaclíka, hosté poněkolikáté přečíslili domácí defenzivu a nabíhající Bartl po přihrávce od Folprechta vstřelil svou první ligovou branku v kariéře a zároveň také premiérovou trefu Viktorie po návratu do nejvyšší soutěže. Žižkov dal v lize gól po 311 minutách.

V tu chvíli se nezdálo, že by měla Příbram navázat na výhru 3:2 ze Slovácka. Z kabin ale vyběhli domácí jako vyměnění a záhy dotáhli skóre. Po centru z levé strany si naběhl ve 49. minutě před Vaclíka Wágner a potvrdil dobrou střeleckou formu z posledních týdnů. Gólově se prosadil v pátém ligovém utkání za sebou.

Vzápětí mohl Žižkovu vrátit vedení Nestorovski, ale místo toho Příbramští otočili skóre. Lafrance hlavou odvrátil pouze k Tarczalovi a ten v 62. minutě předvedl ukázkový volej, kterým se ve svém 89. ligovém utkání dočkal první branky. Kouč Pulpit vyztužil žižkovskou ofenzivu Zapalačem a Sivričem, hosté sevřeli soupeře do kleští, ale na body to ani ve druhém kole nestačilo.

Branky: 49. Wágner, 62. Tarczal - 25. Bartl. Rozhodčí: Jílek - Zlámal, Filípek. ŽK: Procházka (Žižkov). Diváci: 3272.

Sestavy:

Příbram: Hruška - Ricka, Hejda, Krejčí, Pleško (78. Macháček) - T. Pilík (84. Mojdl), Tarczal, Koukal, Papšys (46. Mareš) - Wágner, Šlapák. Trenér: Vavruška.

Žižkov: Vaclík - Slodowy, Procházka, Lafrance, Čermák (81. Musiol) - Bartl (71. Sivrič), Šťastný (71. Zapalač), Folprecht, Súkenník - Kalod, Nestorovski. Trenér: Pulpit.

Příbramský kouč David Vavruška připustil, že se výhra nad Žižkovem nerodila lehce. "Viktorka dneska hrála velmi dobře, my jsme naopak první poločas prospali. Ve druhé části jsme potom i s trochou štěstí utkání otočili. Když budeme touto cestou pokračovat, bude to z naší strany dobré," uvedl na tiskové konferenci Vavruška.

Jeho protějšek Martin Pulpit si posteskl, že výsledek je k jeho svěřencům hodně krutý. "Dokázali jsme, že i s hráči, kteří mají minimum prvoligových zkušeností, umíme podat velmi dobrý výkon. Navázali jsme na druhý poločas s Hradcem a je škoda, že tato parta tady nedokázala vydolovat ani bod," řekl Pulpit.

SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava 3:0

První branka na sebe nedala dlouho čekat. V 9. minutě fauloval nesmyslně Adámik bývalého ostravského hráče Varadiho v pokutovém území a sudí Mikel po konzultaci s asistentem nařídil pokutový kop, který bez potíží proměnil Brazilec Rossi.

Domácí si další možnost připravili těsně před pauzou. Janotkův průnik a lehký centr v obležení tří olomouckých odhlavičkoval na roh Adámik. Z následného rohu pak našel Vepřek hlavu Rossiho a bylo to 2:0.

Hosty potkala i smůla. Kapitán Lukeš musel po hodině hry kvůli zranění střídat. O chvíli později se na hřišti objevil i olomoucký navrátilec Heinz. Kvalita hry během druhého poločasu postupně upadala, přesto Sigma skórovala potřetí. V 81. minutě ještě gól kapitána Kučery nebyl uznán pro ofsajd. Nakonec se domácí ale přeci jen dočkali. Hořava se nadechl ke svému pověstnému sólu a parádní ranou zvýšil na konečných 3:0.

Branky: 9. z pen. a 44. Rossi, 82. Hořava. Rozhodčí: Mikel - Večeřa, Dobrovolný. ŽK: Hořava - Dreksa, Řezník. Diváci: 5379.

Sestavy:

Olomouc: Drobisz - Janotka, Kučera, Škerle, Vepřek - Hořava, Rossi, Navrátil (66. Heinz) - Petr (70. Bajer), Schulmeister (77. Jerome), Varadi. Trenér: Psotka.

Ostrava: Krbeček - Řezník, Adámik, Dreksa, Marek - Ferenčík (46. Fantiš), Lukeš (63. Vašenda), Greguš, Tomanica (79. Hušbauer) - Šenkeřík, Kraut. Trenér: Malura.

Nový trenér Ostravy Pavel Malura litoval brzké penalty, která se prý na hře jeho týmu podepsala. "Šli jsme do zápasu s tím, že Sigmu budeme aktivně napadat na půli hřiště. Bohužel jsme si sami vyrobili penaltu, což s mužstvem obrovsky otřáslo. Před poločasem jsme navíc inkasovali podruhé. Olomouc se druhým gólem uklidnila," hodnotil zápas Malura.

Přestože jeho tým třikrát inkasoval, hlavní problém viděl v ofenzivě. "Problémy jsme dnes měli spíše v útoku, protože jsme nepodrželi míč a obrana se dostávala permanentně pod tlak. Mrzí mě přístup některých hráčů, kteří nechtějí na hřišti nechat vše," konstatoval Malura. Navíc nebude moci zřejmě na delší dobu počítat s Lukešem. "Bohužel si asi vykloubil rameno. Bude zřejmě mimo hru delší dobu," dodal.

Trenéra Olomouce Zdeňka Psotku potěšilo, že se podařilo splnit plán s brzkým gólem. "Chtěli jsme vstoupit aktivně a vstřelit brzy branku, což se podařilo. Od asi 30. minuty ale Hořava s Navrátilem neplnili úkoly ve středu pole a Baník toho využíval, navíc jsme byli na konci poločasu i zatavení, protože jsme před tím hráli ve velkém tempu," našel nedostatky ve hře Sigmy.

Slovan Liberec - Slavia Praha 2:1

Slávisté chtěli v Liberci co nejdéle držet čisté konto, ale jejich přání vzalo za své hned po necelých dvou minutách. Po rohu se pověsil do vzduchu Gebre Selassie a gólem proti bývalému celku oslavil svou dodatečnou nominaci k přípravnému duelu národního týmu v Norsku.

Hosté v poli za svým soupeřem příliš nezaostávali, velký rozdíl byl ovšem ve hře v obou šestnáctkách. Dokumentoval to závěr první půle. Zatímco Vlček z dobré pozice Bičíka nepřekonal, na druhé straně si v 38. minutě vybrala další slabší chvilku slávistická obrana, ve které scházel zraněný Cicman. Spolupráci dvou libereckých posil z Brna zakončoval po Šuralově centru na přední tyči Rabušic.

Větší nebezpečí do slávistického projevu vnesl po hodině hry střídající Pospěch, který kvůli lehkým problémům se stehenním svalem začal jen na střídačce. Zdravotní potíže mu ovšem vůbec nebránily v tom, aby zatápěl domácí obraně a záhy po svém příchodu vykřesal pro hosty naději, když ve 64. minutě snížil z penalty po předešlém zákroku Fleišmana na Jandu. Na více se ale Slavia v dramatickém závěru nezmohla, body tak zůstávají v Liberci.

Branky: 2. Gebre Selassie, 38. Rabušic - 64. Pospěch z pen. Rozhodčí: Adam - Wilczek, Handlíř. ŽK: Vácha, Nezmar - Petrák, Trubila. Diváci: 7967.

Sestavy:

Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Nezmar, Polák (78. Karišik), Fleišman - Štajner, Vácha, Bosančič (55. Krystan), Breznaník - Rabušic, Šural (68. Blažek). Trenér: Šilhavý.

Slavia: Hanuš - Dostál, Kaufman, Hubáček, Trubila - Koreš (70. Prošek), Janda, Petrák (77. Milutinovič), Jarolím, Hloušek - Vlček (59. Pospěch). Trenér: Petrouš.

Slávistický kouč Michal Petrouš litoval po prohře v Liberci další zbytečné ztráty. "Na naše poměry to bylo velice kvalitní utkání a myslím, že se diváci bavili. Bohužel pro nás to výsledkově nedopadlo dobře. Opět jsme si zápas prohráli sami, když jsme dostali jeden gól v úvodu a druhý krátce před odchodem do kabin," posteskl si Petrouš.

Liberecký trenér Jaroslav Šilhavý se radoval z premiérové výhry na lavičce Slovanu, uznal ale, že se o ni jeho tým v závěru musel strachovat. "Byť Slavia prošla určitou krizí a nemá úplně široký kádr, dnes ukázala, že fotbal stále hrát umí. Předvedla pěknou kombinační hru a pro nás to bylo do poslední minuty složité," připustil Šilhavý.

Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 2:1

Hostující obrana bez zraněného stopera Čišovského, jehož zastoupil Trapp, občas vypadala zranitelně. A Západočeši také inkasovali jako první: devatenáctiletý mladík Budínský z trestného kopu přesně našel kopačku spoluhráče Nešpora a Plzeň byla postavena před úkol dotahovat manko. Hosté se hnali s větším zaujetím před domácí branku a ještě do poločasu se za zvýšení obrátek dočkali odměny. Trapp ještě zblízka minul, Jiráček však šest minut před poločasem kličkou znemožnil stopera Lukáše a zblízka i s přispěním teče Nikla srovnal.

Po přestávce se při pohledu na plzeňskou převahu zdálo, že Bohemians budou rádi i za remízu. Brankář Sňozík měl hodně práce s pokusy Pilaře a Filla, Pilařův centr po hodině hry dokonce skončil na tyči. Podobné štěstí měl Sňozík už před týdnem proti Slavii.

Nažhavené Plzni se však vymstilo, že si při občasných kontrech Bohemians počínala v defenzivě až příliš liknavě. Nejvíc pak dvanáct minut před koncem. Mladý špílmachr Budínský mezi obránci přesně načasoval přihrávku na střídajícího Bálka, který po dvanácti minutách na hřišti ukázkovým lobem zmrazil hosty podruhé. Rozhozená Plzeň se už na odpověď nezmohla, naopak domácí fanoušci nadšeně křičeli: "mistři, mistři".

Branky: 27. Nešpor, 78. Bálek - 39. Jiráček. Rozhodčí: Příhoda - Lakomý, Nádvorník. ŽK: Moravec, Nešpor, Nikl, Borek - Fillo, Kolář. Diváci: 3023.

Sestavy:

Bohemians 1905: Sňozík - Jindřišek, Lukáš, Nikl, Žižka (68. Růžička) - Moravec, Budínský (84. Michálek), Borek, Bartek - Nešpor (66. Bálek), Škoda. Trenér: Medynský.

Plzeň: Daněk - Rajtoral, Trapp, Bystroň, Limberský - Horváth, Jiráček - Fillo (52. Petržela), Kolář (86. Hora), Pilař - Bakoš (71. Ďuriš). Trenér: Vrba.

Kouč Bohemians Pavel Medynský po výhře nad Plzní vypadal nadšeně. Jeho tým má po dvou kolech stoprocentní zisk a navíc ve vypjatých zápasech se Slavií a mistrem. "Zase jsme zápas s Plzní odmakali a odbojovali. Plzeň je sice herně nad námi, ale je to všechno o gólech. Oni zakončení neměli podle představ, my si na šance dokázali počkat a využít je. Nahrálo nám i to, že jsme Plzeň chytili v době, kdy má náročný program, který se na nich asi podepsal," řekl Medynský, který zažívá skvělý vstup na ligovou trenérskou scénu.

Plzeňský trenér Pavel Vrba se naopak hodně zlobil, jak špatný vstup do soutěže jeho mistrovský tým zažil. "Jeden bod ze dvou zápasů, to je veliká komplikace. Jsou to obrovské ztráty a bojím se, že nás to později může dost mrzet," řekl Vrba. Dnes měl k výkonu Plzně řadu výhrad. "Bohemka nás podobně jako loni přehrála hlavně důrazem. S výsledkem jsem velmi nespokojený, s hrou také. Špatně jsme se prezentovali v útočné fázi, ani v obraně to nebylo dobré. Naše obranné postavení musí být vyšší, už na soupeřově polovině soupeře musíme lépe dostupovat. Není možné soupeře pustit do takového množství šancí," zlobil se Vrba.

Mladá Boleslav - Slovácko 1:0

Utkání se neslo v duchu loučení Dagmar Damkové s kariérou rozhodčí. Už před zápasem proběhla děkovačka a během samotného duelu se několikrát vyvolávalo její jméno. Možná i proto, že samotné hráče nebylo kvůli čemu oslavovat. Hrálo se převážně ve středu pole a obě obrany útočníkům téměř nic nedovolovaly.

Do druhé půle vstoupila Boleslav aktivněji a dostala se k několika náznakům, ovšem bez zakončení. Na druhé straně se pak o efektivní střelu přes hlavu postaral Košút, ale v těžké pozici mířil mimo. O chvíli později musel Fujerikovu hlavičku vytahovat z pod břevna brankář Miller.

A když obrana hostí zablokovala nebezpečné pokusy Procházky a Kuliče, směřovalo utkání k nelibosti domácích fanoušků k bezbrankové remíze. V posledních vteřinách však Kysela odcentroval a míč si do vlastní branky nešťastně srazil Kordula.

Branka: 90.+3 vlastní Kordula. Rozhodčí: Damková - Kordula, Moláček. ŽK: Rolko, Štohanzl, Kúdela - Perůtka, Kuncl, Kordula, Košút. Diváci: 2614.

Sestavy:

M. Boleslav: Miller - Kysela, Rolko, Janíček, Šírl - Kúdela, Opiela (70. Procházka), Štohanzl (78. Wojnar) - Táborský (53. Kulič), Řezníček, Chramosta. Trenér: Koubek.

Slovácko: Filipko - Kuncl, Trousil, Košút, Kubáň - Fujerik, Kordula, Perůtka (75. Valenta), Jeleček (81. Kerbr) - Ondřejka (86. Reinberk), Hlúpik. Trenér: Soukup.

Kouč Slovácka Miroslav Soukup smolné porážky v Mladé Boleslavi litoval, i když připustil, že soupeř šel za třemi body důrazněji. Mrzel ho vlastní gól, který v nastavení rozhodl o výhře domácích. "Dali jsme gól venku, přesto jsme prohráli. Boleslav vyhrála asi zaslouženě. Nám chybělo, abychom nadějné brejky lépe dotáhli," hodnotil Soukup.

Trenér Mladé Boleslavi Miroslav Koubek označil vítězství za velmi cenné. "Ale také se šťastným podtextem. Tušili jsme, že Slovácko přijde s defenzivní taktikou se snahou o brejky. My si vytvořili převahu a velké množství standardních situací, ale produktivita byla nízká," přiznal Koubek.

Sparta Praha - Baumit Jablonec 2:1

Sparta začala zápas loňských medailistů ligové soutěže ve velkém stylu a už v prvních sto vteřinách mohl mít Kweuke na svém kontě dva gólové zásahy: poprvé jeho dělovku z dálky vytáhnul Špit, podruhé hlavou jen těsně minul. Domácí v chladném podvečeru měli hru pevně ve svých rukou a Severočeši jen stěží dokázali překročit půlící čáru. Když se jim to ale povedlo, posílali nebezpečné centry do šestnáctky.

Obr na hrotu sparťanské útočné vozby Jablonec nakonec přece jen zaskočil, když dorážel v 11. minutě do prázdné branky po skvělém uvolnění od Sionka, který si předtím stačil patičkou obhodit Beneše. Sionko byl motorem většiny letenských akcí a ve 30. minutě znovu přihrával na gól, tentokrát Matějovskému.

Hosté pak zvýšili svoji ofenzivní snahu. Už po třech minutách udělali sparťané chybu v rozehrávce a nenápadný centr do shluku usměrnil do sítě všudybyl Lafata a zdramatizoval utkání. Sionko mohl ještě před přestávkou svoje výborné představení přetavit ve třetí gól domácího týmu a po změně stran to chvíli vypadalo, že toho bude hořce litovat. Jablonec ale svou převahu využít nedokázal.

Branky: 11. Kweuke, 30. Matějovský - 34. Lafata. Rozhodčí: Královec - Gallo, Marek. ŽK: Hušek - Loučka, Lafata, Beneš. Diváci: 9913.

Sestavy:

Sparta: Blažek - Vidlička, Zápotočný, Řepka, Pamič - Hušek - Sionko (86. Kadlec), Matějovský, Vacek, Juhar (67. Podaný) - Kweuke. Trenér: Chovanec.

Jablonec: Špit - Štochl, Pavlík, Beneš, Jablonský - Kopic (79. Třešňák), Loučka, Vaněk, Piták, Kovařík - Lafata. Trenér: Komňacký.

Sparťanskou hru dnes zhodnotil první trenér Martin Hašek, podle kterého Letenští k utkání s Jabloncem přistupovali s vědomím, že to můžeme být přímý souboj s jedním z kandidátů na titul. "Naše jarní porážka v Jablonci nás stála možná titul, i proto to byl pro nás důležitý zápas. A při vědomí, že dnes prohrála i Plzeň, je určitě lepší, když dva velcí soupeři body ztratili," naznačil, proč měla výhra s Baumitem dvojnásobný význam.

Jablonecký kouč František Komňacký připustil, že si po 25 minutách hlavně přál, aby jeho svěřenci neutrpěli na Letné debakl. "Měl jsem strach, aby nedošlo na toho bůra, ke kterému vyzývali domácí fanoušci," uvedl trenér. Sparta podle něj byla lepší a pohyblivější. "Bylo dobře, že nakonec využila jen dvě šance a my se rychlým gólem vrátili to hry. Pak už byl průběh vyrovnanější, i když v druhém poločase jsem museli hrát už více vabank a přicházely další domácí možnosti," řekl Komňacký.

1. Hradec Králové 2 2 0 0 4:0 6
2. Sparta 2 2 0 0 6:3 6
3. Bohemians 1905 2 2 0 0 4:1 6
4. Příbram 2 2 0 0 5:3 6
5. Olomouc 2 1 1 0 3:0 4
6. Dukla 2 1 1 0 4:2 4
7. Liberec 2 1 1 0 4:3 4
8. Mladá Boleslav 2 1 1 0 1:0 4