Slávistům vstup do podzimní části sezony na rozdíl od té jarní nevyšel. Ze dvou zápasu nevytěžili ani bod, a nacházejí se na 14. místě tabulky. "Štve mě, že máme ze dvou zápasů nula bodů. Protože ten, kdo naše zápasy viděl, ví, že to byly zbytečné porážky,“ pronesl po prohraném zápase s Libercem trenér Slavie Michal Petrouš.
Právě kouč Slavie na svou osobu zvýšený tlak necítí. “Od vedení určitě ne, spíš jsem pod takovým svým osobním tlakem, naše porážky mě opravdu štvou,“ dodal Petrouš. "Kdo viděl naše zápasy, tak ví, že jsme nebyli horší,“ zhodnotil porážky Pospěch.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










