Anglický Superpohár obhájili fotbalisté Manchesteru United. V tradičním utkání ligového mistra s vítězem Anglického poháru dnes v městském derby porazili Manchester City 3:2, třebaže po poločase prohrávali o dvě branky. Ve čtvrté minutě nastavení rozhodl po sólové akci Nani.
United už trofej získali celkově podevatenácté. Letos o Community Shield bojovali popáté za sebou, přičemž prohráli jen před dvěma roky na penalty s Chelsea.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




