Tenistka Petra Kvitová vyhrála své prvním utkání po triumfu ve Wimbledonu. Češka zdolala na turnaji v Torontu v utkání druhého kola přerušeného deštěm Španělku Anabel Medinaovou 7:6 a 6:3. Do třetího kola prošla i Lucie Šafářová po výhře nad Rumunkou Simonou Halepovou 6:2 a 6:4.

Jednadvacetiletá Kvitová se vrátila na kurty po více než měsíční zápasové pauze, v které léčila zranění stehenního svalu a nabírala fyzickou kondici.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se