Tenistka Petra Kvitová vyhrála své prvním utkání po triumfu ve Wimbledonu. Češka zdolala na turnaji v Torontu v utkání druhého kola přerušeného deštěm Španělku Anabel Medinaovou 7:6 a 6:3. Do třetího kola prošla i Lucie Šafářová po výhře nad Rumunkou Simonou Halepovou 6:2 a 6:4.
Jednadvacetiletá Kvitová se vrátila na kurty po více než měsíční zápasové pauze, v které léčila zranění stehenního svalu a nabírala fyzickou kondici.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





