V noci na pondělí byl oficiálně potvrzen přestup kapitána Fabregase, který úspěšně prošel zdravotními testy v Barceloně a podepsal tam pětiletou smlouvu, a další opora Arsenalu, Samir Nasri, má podle všeho namířeno do Manchesteru City. Ten za francouzského záložníka nabízí 23 milionů liber (téměř 700 milionů korun).
Nasri odmítá prodloužit v Arsenalu smlouvu, která mu končí příští rok, a prohlašuje, že by do Manchesteru rád přestoupil. Londýnský klub tak nejspíš francouzského reprezentanta prodá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





