V noci na pondělí byl oficiálně potvrzen přestup kapitána Fabregase, který úspěšně prošel zdravotními testy v Barceloně a podepsal tam pětiletou smlouvu, a další opora Arsenalu, Samir Nasri, má podle všeho namířeno do Manchesteru City. Ten za francouzského záložníka nabízí 23 milionů liber (téměř 700 milionů korun).

Nasri odmítá prodloužit v Arsenalu smlouvu, která mu končí příští rok, a prohlašuje, že by do Manchesteru rád přestoupil. Londýnský klub tak nejspíš francouzského reprezentanta prodá.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se