Real Madrid opět prohrál s hlavním rivalem Barcelonou a hráči Bílého baletu další porážku těžce nesli. O vítězství Barcelony rozhodl těsně před koncem Messi a konec utkání se pak změnil v jednu velkou strkanici.

Nervy neudržel na uzdě ani kouč Realu José Mourinho. Po zápase vyrazil do hloučku, který tvořili hráči a zástupci realizačního týmu Barcelony, a napadl asistenta trenéra Guardioly Tita Vilanovu.

Na tiskové konferenci po utkání se Mourinho hájil tím, že ani neví, kdo Vilanova je. “Nic takového jsem neudělal. Byl jsem vychován hrát jako muž,“ tvrdil Portugalec, ale kamery zaznamenaly něco jiného. Podle španělských médií Mourinho prstem počastoval tvář a oko Guardiolova asistenta, podle agentury Reuters ho zatahal za ucho.

 

Mourinho le metió un dedo en el ojo a Tito Vilanova - BARCELONA 3 - REAL MADRID 2

“Obraz Realu je ubohý,“ hodnotil  pozápasovou dohru záložník Barcelony Xavi. V závěru Real vyhrotil zápas dvěma ostrými zákroky Marcela a Pepého.

Mourinho le metió un dedo en el ojo a Tito Vilanova - BARCELONA 3 - REAL MADRID 2

Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články. Nyní první 2 měsíce jen za 40 Kč.

  • Veškerý obsah HN.cz
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Ukládejte si články na později
  • Všechny články v audioverzi + playlist