Dlouhá léta se český fotbal řídil heslem “Když nedostaneš gól, nemůžeš prohrát“. Letos je ale vše, zdá se, úplně jinak. Zatímco ještě loni diváci několikrát viděli nudné remízy, letos nejvyšší česká fotbalová soutěž přináší přestřelky, které berou dech.

Jenom v prvních třech kolech přibylo oproti loňskému roku dvacet branek. Je to jen náhoda, nebo se týmy v nejvyšší české soutěže ubírají stylem, který v posledních letech razí ofenzivní týmy Plzně, Jablonce nebo Olomouce?

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se