Třetí ročník golfového Czech Open byl dlouho v ohrožení. Ten loňský skončil ztrátou šedesát milionů korun. O konání turnaje se rozhodlo až dva měsíce před srpnovým startem. Pro letošek se snížila i dotace turnaje ze dvou na 1,5 milionu eur. V příštím roce by se měla opět vrátit na původní výši. A hrát v Čeladné by měly i další velké hvězdy světového golfu, aby Miguel Angel Jimenez nebyl tak osamocený. Potvrdil to Aleš Buksa, jeden ze spolumajitelů licence PGA Tour i největších sponzorů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se