Třinečtí Oceláři pokročili v plánech na stavbu nové multifunkční arény a dokončují všechny podklady pro získání stavebního povolení. Pokud se v Třinci začne ještě letos stavět, Oceláři by se mohli do nového domova nastěhovat už v sezoně 2012/13.

„Je pravda, že jsme pokročili a ještě letos bychom měli získat stavební povolení. Je to trochu běh na dlouhou trať. Skládá se to z pěti řízení, dvě už máme úspěšně za sebou,“ řekl v telefonickém rozhovoru pro IHNED.cz viceprezident klubu Jan Czudek.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se