Třinečtí Oceláři pokročili v plánech na stavbu nové multifunkční arény a dokončují všechny podklady pro získání stavebního povolení. Pokud se v Třinci začne ještě letos stavět, Oceláři by se mohli do nového domova nastěhovat už v sezoně 2012/13.
„Je pravda, že jsme pokročili a ještě letos bychom měli získat stavební povolení. Je to trochu běh na dlouhou trať. Skládá se to z pěti řízení, dvě už máme úspěšně za sebou,“ řekl v telefonickém rozhovoru pro IHNED.cz viceprezident klubu Jan Czudek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



