Ještě dva roky zpátky hrál Baník do posledního kola o ligový titul, zaplněné Bazaly tehdy naháněly hrůzu všem soupeřům a slavný klub byl ozdobou i ikonou ostravského regionu.
Během pár měsíců se ovšem doba změnila. Na ligových zápasech zejí tribuny Bazalů prázdnotou, Baník nemá po čtyřech kolech na kontě jediný bod, jeho výkony na hřišti jsou pro smích celé republice.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






