Ještě dva roky zpátky hrál Baník do posledního kola o ligový titul, zaplněné Bazaly tehdy naháněly hrůzu všem soupeřům a slavný klub byl ozdobou i ikonou ostravského regionu.

Během pár měsíců se ovšem doba změnila. Na ligových zápasech zejí tribuny Bazalů prázdnotou, Baník nemá po čtyřech kolech na kontě jediný bod, jeho výkony na hřišti jsou pro smích celé republice.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se