V Bohemians 1905 se dočkali. Po několika týdenním čekání konečně přišlo svolení FIFA a nadějný záložník tak může ukázat, co v něm je už v sobotu v Ostravě.
Podle ředitele vršovického klubu Ladislava Valáška je delší čekání normální. "Ze strany FIFA jde o složitou administrativní proceduru, bylo potřeba přeložit spoustu dokumentů. FIFA se takto snaží chránit nezletilé hráče," říká Valášek
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





