Nelíbilo se mu v Interu, už je nespokojený i v Manchesteru City. Útočník Mario Balotelli, který více než fotbalovými dovednostmi poutá zrak tím, že se chová jako rozmazlený fracek, by mohl opět změnit dres.
Chtěl by se vrátit do Palerma, kde se před téměř jedenadvaceti lety narodil. "Víte, kam bych chtěl. Do Palerma. Je to pěkné místo se sluncem," řekl Balotelli, který se po příchodech Agüera a Džeka v dresu Citizens příliš neprosazuje.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






