Celkem 31 českých veslařů v deseti posádkách se představí na mistrovství světa na jezeře Bled ve Slovinsku. "Je to rekordní počet. Nepamatuji, že by někdy startovalo na MS víc českých veslařů. Možná naposledy doma v Račicích v roce 1993," konstatoval předseda Českého veslařského svazu Jiří Kejval.
O světový šampionát, který se koná od 28. srpna do 4. září, je obrovský zájem. Je totiž zároveň kvalifikací na olympijské hry v Londýně 2012. Na Bledu se představí přes 1200 závodníků ze 68 zemí.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



