Manažer Arsenalu Arséne Wenger a kapitán Robin Van Persie měli pro Tomáše Rosického po postupu do základní skupiny Ligy mistrů jen slova chvály.

"Cítil jsem, že jsme ve středu hřiště trochu zaostávali a potřebovali trochu víc kreativity," hodnotil zápas s Udine Wenger pro klubový web. "Tomáš měl na zlepšení hry v druhém poločase hlavní podíl," ocenil českého středopolaře, který přišel na hřiště krátce po poločase za stavu 1:0 pro Italy.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se