Manažer Arsenalu Arséne Wenger a kapitán Robin Van Persie měli pro Tomáše Rosického po postupu do základní skupiny Ligy mistrů jen slova chvály.
"Cítil jsem, že jsme ve středu hřiště trochu zaostávali a potřebovali trochu víc kreativity," hodnotil zápas s Udine Wenger pro klubový web. "Tomáš měl na zlepšení hry v druhém poločase hlavní podíl," ocenil českého středopolaře, který přišel na hřiště krátce po poločase za stavu 1:0 pro Italy.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





