Tahle jízda ještě nekončí. Mistrovský titul, postup přes arménského, norského i dánského mistra do Ligy mistrů a teď Barcelona, AC Milán a Borisov.
„To je bomba. Vždy jsem si přál zahrát si jednou proti Barceloně, nebo Realu. Nyní se mi ten sen plní,“ řekl pro klubový web Viktorie nadšený David Limberský. Bude to svátek nejen pro plzeňský fotbal. Moc se na ty zápasy těším.“
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





