Tahle jízda ještě nekončí. Mistrovský titul, postup přes arménského, norského i dánského mistra do Ligy mistrů a teď Barcelona, AC Milán a Borisov.

„To je bomba. Vždy jsem si přál zahrát si jednou proti Barceloně, nebo Realu. Nyní se mi ten sen plní,“ řekl pro klubový web Viktorie nadšený David Limberský. Bude to svátek nejen pro plzeňský fotbal. Moc se na ty zápasy těším.“

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se