Cítil se ponížený, výsledek ho hodně mrzel. Takové byly pocity věhlasného manažera Arsena Wengera poté, co jeho Arsenal utrpěl v Manchesteru debakl 2:8. Vůbec největší od roku 1896.
Arsenal tak i po třech kolech zůstává na chvostu tabulky. Se skóre 3:13 má jen jeden bod a fanoušci začínají být netrpěliví. Do Wengera se pálí ostrými ze všech stran, zkušený Francouz ale kritiku zatím odmítá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






