Cítil se ponížený, výsledek ho hodně mrzel. Takové byly pocity věhlasného manažera Arsena Wengera poté, co jeho Arsenal utrpěl v Manchesteru debakl 2:8. Vůbec největší od roku 1896.

Arsenal tak i po třech kolech zůstává na chvostu tabulky. Se skóre 3:13 má jen jeden bod a fanoušci začínají být netrpěliví. Do Wengera se pálí ostrými ze všech stran, zkušený Francouz ale kritiku zatím odmítá.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se