Po senzačním triumfu Petry Kvitové ve Wimbledonu přišlo bolestné vystřízlivění na US Open. Vyřazení hned v prvním kole. "Její výkon nebyl adekvátní tomu, co umí," komentovala její vyřazení bývalá tenistka Helena Suková. "Hrála hrozně špatně," přidala se Denisa Chládková.

Jednadvacetiletá Češka se svým vyřazením v duelu s Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou zapsala do tenisové historie. Stala se první tenistkou, která po vítězství ve Wimbledonu vypadla na US Open hned v prvním kole.

 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se