Po senzačním triumfu Petry Kvitové ve Wimbledonu přišlo bolestné vystřízlivění na US Open. Vyřazení hned v prvním kole. "Její výkon nebyl adekvátní tomu, co umí," komentovala její vyřazení bývalá tenistka Helena Suková. "Hrála hrozně špatně," přidala se Denisa Chládková.
Jednadvacetiletá Češka se svým vyřazením v duelu s Rumunkou Alexandrou Dulgheruovou zapsala do tenisové historie. Stala se první tenistkou, která po vítězství ve Wimbledonu vypadla na US Open hned v prvním kole.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






