Předloni hráli čeští tenisté finále, loni semifinále, letos je čekají záchranářské práce o udržení ve Světové skupině Davis Cupu. Pozitivní zprávou je, že do Bukurešti, kde je čeká domácí Rumunsko pocestují v nejsilnějším složení.
Nehrající kapitán českého týmu Jaroslav Navrátil nominoval pro utkání baráže, které se hraje hned v týdnu po US Open 16. - 18. září čtveřici Tomáš Berdych, Radek Štěpánek, Jan Hájek a Lukáš Rosol, pro něhož to bude daviscupového premiéra.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




