To byly nervy. Čeští fotbalisté předvedli ve Skotsku doslova infarktový závěr. Po poločase s domácím týmem prohrávali 0:1, těsně před koncem vyrovnali, ale prakticky okamžitě na to inkasovali. O jejich záchraně a naději na baráž nakonec rozhodla chyba rozhodčího, který v poslední minutě odpískal penaltu na Rezka, kterého se v pokutovém území nikdo ani nedotkl.
„Dvakrát jsme zabrali a prohrát jsme si nezasloužili. Bod má cenu zlata a jsme za něj strašně rádi,“ promluvil po zápase za kabinu Michal Kadlec, střelec vyrovnávací branky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




