Plzeňská Viktoria sbírá jeden úspěch za druhým. Po triumfu v Ondrášovka Cupu, historickém titulu a vítězství v Superpoháru se Plzni podařilo probojovat do základní skupiny milionářské Ligy mistrů. Toho si všimla také Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků.
Ta Plzni za srpen udělila 48 bodů, což je vůbec nejvíce ze všech klubů. Tým pod vedením Pavla Vrby tak v srpnu byl vůbec nejúspěšnějším na světě a nyní v celkové tabulce zaujímá 63. příčku. Ještě v červnu přitom byl až na 217. místě. Viktorka mohla být dokonce klubem měsíce, to jí ale zhatily prohry s Bohemians a Spartou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






