Plzeňská Viktoria sbírá jeden úspěch za druhým. Po triumfu v Ondrášovka Cupu, historickém titulu a vítězství v Superpoháru se Plzni podařilo probojovat do základní skupiny milionářské Ligy mistrů. Toho si všimla také Mezinárodní federace fotbalových historiků a statistiků.

Ta Plzni za srpen udělila 48 bodů, což je vůbec nejvíce ze všech klubů. Tým pod vedením Pavla Vrby tak v srpnu byl vůbec nejúspěšnějším na světě a nyní v celkové tabulce zaujímá 63. příčku. Ještě v červnu přitom byl až na 217. místě. Viktorka mohla být dokonce klubem měsíce, to jí ale zhatily prohry s Bohemians a Spartou.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se