Tragédie, neštěstí, bolest, jen těžko hledal slova trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik, aby popsal, jak bolestná je ztráta tří skvělých hokejistů, kteří zahynuli při letecké katastrofě v Jaroslavli.

"Nebyli to jen skvělí hokejisté, ale především výborní kluci, skvělí lidé. Nedá se popsat, co teď cítím. Nikdy jsem v životě nic takového nezažil. Všechny ty kluky jsem dobře znal," se smutkem v hlase přiznal Hadamczik.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se