Tragédie, neštěstí, bolest, jen těžko hledal slova trenér české hokejové reprezentace Alois Hadamczik, aby popsal, jak bolestná je ztráta tří skvělých hokejistů, kteří zahynuli při letecké katastrofě v Jaroslavli.
"Nebyli to jen skvělí hokejisté, ale především výborní kluci, skvělí lidé. Nedá se popsat, co teď cítím. Nikdy jsem v životě nic takového nezažil. Všechny ty kluky jsem dobře znal," se smutkem v hlase přiznal Hadamczik.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






