Pavel Nedvěd na hřišti vynikal nejen svou bojovností, ale také fyzičkou. A proto mu nedělá problém účastnit se běhu na deset kilometrů v rámci sobotního pražského maratonu. „Takovou vzdálenost jsem uběhl při každém zápase, takže by to neměl být problém,“ věří v rozhovoru Pavel Nedvěd. 

Poběžíte závod na deset kilometrů, co vás k tomu vedlo? 
Pro mě bylo vždy hlavním cílem běžet maraton, proto poběžím závod na deset kilometrů. Celé to směřuji k tomu, že jednou poběžím maraton. Běžel jsem dřív třicet kilometrů, a to už je náročný. Měl jsem poměrně kudrnaté nohy. Desetikilometrový závod se samozřejmě běží rychleji než maraton. Ale v tom to není, jde o zábavu nebo si udělat žízeň. Jestli ten maraton někdy poběžím, tak to bude na krev.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se