Čeští tenisté vyrazili do Bukurešti, kde je čeká baráž o udržení ve Světové skupině Davis Cupu proti domácímu Rumunsku. Před odletem uctili památku zesnulých českých hokejistů.
V hokejových dresech trojice českých hokejistů, kteří zahynuli při letecké tragédii v Jaroslavli, přišli čeští tenisté k odletu na utkání o záchranu ve Světové skupině Davis Cupu v Rumunsku.
„Odlétáme do Bukurešti už dneska a rozloučení s kluky je později. Chceme jim aspoň takhle na dálku vzdát hold a popřát soustrast jejich rodinám. Dát najevo, že na ně myslíme, jak je jejich ztráta bolestná,“ prohlásil Radek Štěpánek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





