Čeští tenisté vyrazili do Bukurešti, kde je čeká baráž o udržení ve Světové skupině Davis Cupu proti domácímu Rumunsku. Před odletem uctili památku zesnulých českých hokejistů.

V hokejových dresech trojice českých hokejistů, kteří zahynuli při letecké tragédii v Jaroslavli, přišli čeští tenisté k odletu na utkání o záchranu ve Světové skupině Davis Cupu v Rumunsku.

„Odlétáme do Bukurešti už dneska a rozloučení s kluky je později. Chceme jim aspoň takhle na dálku vzdát hold a popřát soustrast jejich rodinám. Dát najevo, že na ně myslíme, jak je jejich ztráta bolestná,“ prohlásil Radek Štěpánek.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se