Ještě nikdy se na Staroměstském náměstí nesešlo tolik fanoušků, kteří se neradovali, nezpívali ani neslavili. V neděli to byla v centru Prahy v parném odpoledni zvláštní atmosféra.

Před pódiem, ze kterého obvykle mávají nadšeným davům mistři světa, se sešly tisícovky lidí. Chtěly se rozloučit se třemi hokejisty, kteří tragicky zesnuli při letecké havárii blízko Jaroslavle.

Předseda svazu mluví na Staroměstském náměstí o zesnulých hokejistech - video ZDE

Ještě před oficiálním programem působili lidé relativně uvolněně, společně pokoukávali po velkoplošné obrazovce, kde běžel hokejový dokument o loňském vítězném šampionátu, nebo se bavili mezi sebou. S úderem třetí hodiny se to ale změnilo.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se