První velkou medaili stříbrné hodnoty vybojovala před pěti lety na mistrovství Evropy v Göteborgu. V každém dalším roce pak našla cestu na stupně vítězů, zlatého opojení se dočkala na mistrovství světa v roce 2007 i o rok později na olympiádě v Pekingu.
Letos pak potvrdila svoji skvělou výkonnost titulem vicemistryně světa v Tegu. „Je to už šestá medaile v řadě a s ní i návrat k sedmdesátimetrové hranici. Změna trenéra mně určitě pomohla, i když na nový způsob tréninku pod taktovkou Jana Železného jsem si určitý čas zvykala. Jsme na dobré cestě a pokud se neozvou zdravotní problémy, tak věřím v další zlepšení,“ vrací se Bára k uplynulé sezoně.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




