První velkou medaili stříbrné hodnoty vybojovala před pěti lety na mistrovství Evropy v Göteborgu. V každém dalším roce pak našla cestu na stupně vítězů, zlatého opojení se dočkala na mistrovství světa v roce 2007 i o rok později na olympiádě v Pekingu.

Letos pak potvrdila svoji skvělou výkonnost titulem vicemistryně světa v Tegu. „Je to už šestá medaile v řadě a s ní i návrat k sedmdesátimetrové hranici. Změna trenéra mně určitě pomohla, i když na nový způsob tréninku pod taktovkou Jana Železného jsem si určitý čas zvykala. Jsme na dobré cestě a pokud se neozvou zdravotní problémy, tak věřím v další zlepšení,“ vrací se Bára k uplynulé sezoně.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se