Bodové odpočty, které poškodily minulý ročník hokejové extraligy, by se neměly opakovat. Vedení soutěže v reakci na registrační kauzu, která stála Mladou Boleslav dvaadvacet, Plzeň devatenáct a Kladno šest bodů, změnilo před novou sezonou pravidla při předkládání dokladů pro potvrzování soupisek.

„Je to reakce na loňské problémy,“ řekl ředitel extraligy Stanislav Šulc. „Postup je totožný, jen se místo datumu narození hráče uvádí identifikační číslo, což je číslo registrace. To se objeví i na soupisce, která bude propojena s elektronickými zápisy o utkání,“ prohlásil Šulc.

 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se