Příjemný fotbalový večer ve skvělé atmosféře, které ale chyběla ta pravá oslava na konci. Viktoria Plzeň ve svém historicky prvním zápase v Lize mistrů sahala po vítězství, ale to jí uniklo. V domácím utkání s BATE Borsov totiž po poločasovém vedení inkasovala. I tak jí ale fanoušci tleskali.
Kdo pochyboval o tom, že bude Viktorka v pražském azylu ochuzena o domácí prostředí, byl vyveden z omylu ještě před začátkem utkání, kdy se před Edenem začaly srocovat tisícovky fanoušků, vzorně vybavených červeno-modrými dresy a šálami.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






