Linkou v 8.15 přes Londýn se vydal Jaromír Jágr vstříc nové sezoně v NHL. Původně měl letět do Filadelfie už ve středu, nakonec musel kvůli nabitému programu změnit plány. „Poslední dny byly hodně hektické, takže uvidíme,“ řekl na ruzyňském letišti hokejový útočník novinářům.
Stihl jste všechno, co jste měl v plánu, nebo vám zůstaly nějaké resty? Ať už jde o kladenský klub, nebo vaši letní přípravu.
Dá se říct, že se všechno stihlo. Možná že ne úplně perfektně, ale hrubá stavba je udělaná. Teď už se musím soustředit sám na sebe.
Budete víc nervózní před svým prvním zápasem ve Filadelfii nebo před prvním utkáním Kladna?
Před mým zápasem. O Kladno se moc nebojím, myslím, že to bude hodně v pohodě. Podle mě jsou na tom lépe než já.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







