Slavia uhrála s Duklou jen bezbrankovou remízu, a proto musí být trenér Petrouš dál nervózní, jak to vypadá s jeho budoucností na červenobílé lavičce.
„Za ztrátu s Duklou nemůže trenér, taktika byla výborná,“ měl jasno po zápase Jan Blažek, který se vrátil do Slavie po více než třech letech a hned nastoupil v základní sestavě.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









