Tomáš Řepka zřejmě opustí svou milovanou Spartu a zamíří do středočeské Příbrami. "Je to tak, s Tomášem Řepkou a jeho hráčským agentem Pavlem Paskou skutečně jednáme o působení v našem klubu,“ prozradil na klubových stránkách ředitel příbramského klubu Petr Větrovský. 

"Mělo by se jednat o hostování pro tuto ligovou sezónu. Jedná se o nejvýznamnější příchod hráče od dob Horsta Siegla," připomněl Větrovský působení jednoho z nejlepších střelců Sparty v Příbrami. 

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se