Tomáš Řepka zřejmě opustí svou milovanou Spartu a zamíří do středočeské Příbrami. "Je to tak, s Tomášem Řepkou a jeho hráčským agentem Pavlem Paskou skutečně jednáme o působení v našem klubu,“ prozradil na klubových stránkách ředitel příbramského klubu Petr Větrovský.
"Mělo by se jednat o hostování pro tuto ligovou sezónu. Jedná se o nejvýznamnější příchod hráče od dob Horsta Siegla," připomněl Větrovský působení jednoho z nejlepších střelců Sparty v Příbrami.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




