Fotbalový obránce Tomáš Řepka už byl jednou nohou v Příbrami, ale nakonec se rozhodl zůstat ve Spartě, kde však sedí na lavičce náhradníků. Proč nepřijal nabídku, s níž souhlasila i Sparta, řekl v rozhovoru pro Hitrádio.
"Bylo to strašně těžké rozhodování. Jedna z mých nejhorších nocí, nejhorších dnů a období," řekl fotbalista. "Nabídka byla férová, přímá a vážím si i pana Starky. Ale já jsem prostě sparťan. Ono se to seběhlo strašně rychle, potřeboval jsem víc času na rozmyšlenou," vysvětlil své úterní rozhodnutí.
"Doufám, že jsem udělal správně, a zkusím se poprat o místo. Ve fotbale se může stát cokoliv," řekl sedmatřicetiletý stoper.
Je však připraven i na možnost, že se na podzim do týmu nedostane. "Když to nepůjde a ucítím, že jsem udělal maximum, tak v zimě se asi něco rozjede a uvidíme," konstatoval.
Naznačil, že na zahraniční angažmá už nemyslí. "V zimě mi bude osmatřicet, a to už není žádná hitparáda, takže asi zůstanu doma," dodal. Na jeho rozhodnutí prý bude mít vliv i skutečnost, že s přítelkyní Vlaďkou Erbovou očekávají narození dítěte.
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.
Tento článek máteje zdarma. Když si předplatíte HN, budete moci číst všechny naše články nejen na vašem aktuálním připojení. Vaše předplatné brzy skončí. Předplaťte si HN a můžete i nadále číst všechny naše články.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit











