Jaromír Jágr dlouho čekal na povolení startu v přípravném utkání, protože neměl dotažené své vízum. V utkání s Detroitem odehrál téměř 17 minut, vstřelil vítěznou branku a na další přihrál. "Musím být lepší," pronesl tradičně dobře naladěný Jágr. 

Kladenský odchovanec i přes dva kanadské body však se svým výkonem nebyl spokojený. "To bude ještě chvíli trvat, než budu předvádět to, co chci," zhodnotil pro NHL.com a klubový web Jágr. "Bylo to horší, než jsem čekal," pronesl Jágr.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se