Jaromír Jágr dlouho čekal na povolení startu v přípravném utkání, protože neměl dotažené své vízum. V utkání s Detroitem odehrál téměř 17 minut, vstřelil vítěznou branku a na další přihrál. "Musím být lepší," pronesl tradičně dobře naladěný Jágr.
Kladenský odchovanec i přes dva kanadské body však se svým výkonem nebyl spokojený. "To bude ještě chvíli trvat, než budu předvádět to, co chci," zhodnotil pro NHL.com a klubový web Jágr. "Bylo to horší, než jsem čekal," pronesl Jágr.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











