Wimbledonská vítězka Petra Kvitová vstoupila do turnaje v Tokiu hladkou výhrou 6:2, 6:3 v druhém kole nad Lucemburčankou Mandy Minellaovou. Do třetího kola silně obsazeného turnaje s dvoumilionovou dotací postoupila i Klára Zakopalová.

Jednadvacetiletá Kvitová se úspěšně vrátila na WTA Tour měsíc po překvapivém vyřazení v prvním kole US Open od Rumunky Alexandry Dulgheruové.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se