Wimbledonská vítězka Petra Kvitová vstoupila do turnaje v Tokiu hladkou výhrou 6:2, 6:3 v druhém kole nad Lucemburčankou Mandy Minellaovou. Do třetího kola silně obsazeného turnaje s dvoumilionovou dotací postoupila i Klára Zakopalová.
Jednadvacetiletá Kvitová se úspěšně vrátila na WTA Tour měsíc po překvapivém vyřazení v prvním kole US Open od Rumunky Alexandry Dulgheruové.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





