Českou reprezentaci čekají závěrečná dvě utkání v kvalifikaci. "Máme pořád stejný cíl, a to minimimálně duhé místo," pronesl na nominační tiskové konferenci manažer reprezentace Vladimír Šmicer.

"Oběma týmům máme co vracet. Vrcholem by mělo být naše utkání se Španělskem. Přijedou mistři světa, což bude pro naše hráče obrovská motivace," připomněl Šmicer dvě prohry s Litvou a Španělskem v úvodu kvalifikace.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se