Českou reprezentaci čekají závěrečná dvě utkání v kvalifikaci. "Máme pořád stejný cíl, a to minimimálně duhé místo," pronesl na nominační tiskové konferenci manažer reprezentace Vladimír Šmicer.
"Oběma týmům máme co vracet. Vrcholem by mělo být naše utkání se Španělskem. Přijedou mistři světa, což bude pro naše hráče obrovská motivace," připomněl Šmicer dvě prohry s Litvou a Španělskem v úvodu kvalifikace.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







