Basketbalová liga zvyšuje svou atraktivitu. Ke dvanácti českým týmům se od nové sezony připojují dva slovenské celky - mistrovské Levice a Inter Bratislava.

Už nebývale zaplněný sál na tiskové konferenci v Levicích dal tušit, že propojení českého a slovenského basketbalu se tímto krokem výrazně posílilo.

"Slibujeme si od toho, že slovenské týmy přinesou do soutěže nový impuls a více vzruchu. A především takovou tu zdravou česko-slovenskou řevnivost," prohlásil Miroslav Jansta, prezident České basketbalové federace. A jeho slovenský kolega Jaroslav Janáč ho doplnil: "Věříme, že pro nás to bude přínosem a budeme mít měřítko, na jaké úrovni jsme." 

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se