Když otevřeme noviny, mohli jsme v poslední době vidět titulky: "Panika na finančních trzích pokračuje: Černý pátek 2011", "Americké akcie zažily nejhlubší propad za tři roky", "Černý pátek pro americké akcie, prudce klesl i dolar".

AKCIE KLESAJÍ

Když se podíváme na finanční servery, vidíme podobné obrázky jako na grafu 1.

Akcie klesly o 20 %. K tomu se samozřejmě připojují komentáře, proč trhy klesly.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se