"Moc často při zápasech stojíte, musíte ihned opustit své místo," slyšel údajně fanoušek Clevelandu Bronwns, týmu amerického fotbalu, Rob Stipe poté, co si opět odmítl sednout. Stipe, který chodí na stadion přes pětadvacet let a zápasy sleduje s pomalovaným obličejem, parukou a ramenními chráničemi údajně až příliš opouštěl své sedadlo, a tak byl ze sektoru domácích vyveden.
Podle listu The Chronicle-Telegram, které získalo Stipovu výpověď, se stalo "nadměrné stání" na stadionu Browns nežádoucí až v během posledních letech. Loni kvůli tomu na Stipa před záchody čekali dokonce tři pracovníci úřadu šerifa, aby ho upozornili, že má více používat své sedadlo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






