Příchod Franze Straky do Slavie, kde už v pondělí dopoledne vedl první trénink, nenamíchl jen fanoušky "sešívaných". K odchodu z klubu přiměl i nyní již bývalého mluvčího Ondřeje Zlámala.

"Zvažoval jsem to už pár dní, cítil jsem, že komunikace směrem k fanouškům i médiím potřebuje změnu. Proto jsem požádal vedení klubu, aby mě uvolnili z funkce," řekl Zlámal v rozhovoru pro IHNED.cz.

Jak moc k vašemu odchodu přispělo angažování Straky?
Jsem kovaný slávista, nechtěl jsem do práce přenášet emoce. Vím, že by to bylo komplikované, určitě by to nefungovalo dobře. Přitom velká část pracovní náplně mluvčího je komunikace s trenérem. Pro klub bude lepší, když odejdu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se