Zimní stadion v Mladé Boleslavi hostí ode dneška Pohár mistrů ve florbalu, kterého se zúčastní i čtyři české týmy. Nejvyšší ambice mají hráči Tatranu Střešovice, kteří chtějí postoupit do finále. Do soutěže vstoupí utkáním proti švédské Storvretě ve skupině B. Florbalisté pořádajícího středočeského celku se představí v "áčku" v duelu s SSV Helsinky.

Hráčky FbŠ Bohemians budou čelit finskému klubu SC Classic, druhý český zástupce v ženském turnaji Herbadent SJM Praha 11 se poprvé představí ve středu proti Djurgaardenu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se