Zimní stadion v Mladé Boleslavi hostí ode dneška Pohár mistrů ve florbalu, kterého se zúčastní i čtyři české týmy. Nejvyšší ambice mají hráči Tatranu Střešovice, kteří chtějí postoupit do finále. Do soutěže vstoupí utkáním proti švédské Storvretě ve skupině B. Florbalisté pořádajícího středočeského celku se představí v "áčku" v duelu s SSV Helsinky.
Hráčky FbŠ Bohemians budou čelit finskému klubu SC Classic, druhý český zástupce v ženském turnaji Herbadent SJM Praha 11 se poprvé představí ve středu proti Djurgaardenu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







