Dvakrát vyhrál Velkou pardubickou, opakovaně dobyl šampionát překážkových jezdců a slavil úspěchy také v Itálii. V některých ohledech ale zůstává žokej Josef Bartoš stále stejný.

Jezdecká jednička ve stáji Josefa Váni by si mohla koně pro Velkou pardubickou vybírat, třicetiletý Bartoš ale většinou zůstává věrný svým oblíbencům bez ohledu na jejich aktuální šance. Před několika lety nedal dopustit na ryzáka Decent Fellowa, teď čtvrtý ročník za sebou věří bělce Sixteen. Spolu už skončili ve vrcholu překážkové sezony první, druzí i třetí.

"Nejsilnější stránkou Sixteen jsou její zkušenosti s Velkou pardubickou. Do Velké jdu s tím, že budu bojovat o vítězství, Sixteen nebude do počtu, i když se letos zatím jevila výsledkově velmi špatně," napsal Bartoš ve středečním on-line rozhovoru se čtenáři IHNED.cz.

Odpovědi Josefa Bartoše najdete ZDE

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se