Baník Ostrava klopýtá na konci ligové tabulky a věří, že mu vzhůru pomohou jeho bývalí fotbalisté. Po Václavu Svěrkošovi, který se před nedávnem vrátil z ciziny, hlásí vedení klubu další posilu. Po jedenácti letech se vrací Marek Jankulovski.
Do Itálie odešel ve třiadvaceti a prošel Neapolí, Udine a poslední roky hrával za slavný AC Milán. Nyní se zotavoval po operaci zraněného kolene a s Baníkem už několik týdnů trénuje - v pondělí podepsal v Ostravě smlouvu do konce sezony.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






