Baník Ostrava klopýtá na konci ligové tabulky a věří, že mu vzhůru pomohou jeho bývalí fotbalisté. Po Václavu Svěrkošovi, který se před nedávnem vrátil z ciziny, hlásí vedení klubu další posilu. Po jedenácti letech se vrací Marek Jankulovski.

Do Itálie odešel ve třiadvaceti a prošel Neapolí, Udine a poslední roky hrával za slavný AC Milán. Nyní se zotavoval po operaci zraněného kolene a s Baníkem už několik týdnů trénuje - v pondělí podepsal v Ostravě smlouvu do konce sezony.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se