Zatím jen čtyři tenisté mají jistou účast na listopadovém Turnaji mistrů v Londýně - Novak Djokovič, Rafael Nadal, Roger Federer a Andy Murray. Za nimi je o zbývající čtyři místa docela slušná tlačenice. Velkou šanci zahrát si turnaj pro osmičku nejlepších má podruhé za sebou i Tomáš Berdych.
Šestadvacetiletý český tenista se po triumfu v Pekingu a zisku 500 bodů posunul na sedmé místo, na kterém přeskočil Jo-Wilfrieda Tsongu, jehož vyřadil v semifinále. Udělal velký krok, ale jistotu zdaleka ještě nemá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





