Hokejový obránce David Kočí, který v minulých sezonách působil v NHL a v září se neprosadil do kádru Winnipegu, bude hrát za Spartu. Zřejmě nejznámější český bitkař současnosti se dohodl se svým mateřským klubem na zkušební smlouvě do reprezentační přestávky, tedy do 6. listopadu. Poprvé by měl nastoupit dnes v Mladé Boleslavi.

"Jsme domluveni. David se cítí výborně, překonal časový posun a na zápasy se moc těší," uvedl hráčův zástupce Michal Sivek pro hokej.cz. Urostlý bek trénuje se Spartou od pondělí a od začátku prohlašoval, že za pražský klub chce i hrát. "Zůstane tři týdny, pak se uvidí. Pro evropské kluby včetně těch z KHL je hodně zajímavý. Jejich zástupci budou Kočího v extraligových utkáních sledovat," doplnil Sivek.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se