Manchesterské derby ovládli v anglické lize jednoznačně fotbalisté vedoucího City, kteří deklasovali oslabené United na jejich hřišti jasně 6:1. Úřadující mistr tak ztrácí na svého rivala už pět bodů. Po dvou brankách si dnes připsali útočníci Mario Balotelli a střídající Edin Džeko.

Svěřenci trenéra Alexe Fergusona přerušili sérii 37 soutěžních utkání bez domácí soutěžní porážky a na stadionu Old Trafford padli poprvé od zápasu s Chelsea ze 3. dubna 2010.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se